[2170] [2171] [2172] [2173] [2174]
kavel: 2172 verkocht € 70.00

Lot van 12 titels: (1) This is the only original duplicate EC Fan Addict Kit.

Envelop met daarin The National E.C. [= Entertaining Comic] Fan-Addict Club Bulletin Number 1-5, gedateerd november 1953 tot december 1954 (= ca. 1970), elk nummer een tweezijdig bedrukt A4-tje, voorts twee "officiële" lidmaatschapsbewijzen (copyright 1971 W.M. Gaines, op zak- en wandformaat), een sticker en een stoffen applique, de envelop op A4-formaat.
Met etiketje van de Real Free Press op de voorzijde van de envelop; (2-3) Magazine Three./ Mag 4 (the fourth issue of Magazine). Edited by Kitty Congdon. New York, Interim Books, 1966/ 1969, 2 delen, 100,(2); 126,(8) p., elk met enkele illustraties, oorspronkelijk omslag, folio; (4-5) Broadsheet 3-4. Edited by Chris Torrence & Richard Downing. Surrey/ Bristol, augustus 1969/ september 1970, 2 delen, zonder paginering, oorspronkelijk (draadgebonden) omslag, folio (omslagen met defectjes); (6) Tlaloc issue 21, 1969. Poetry by Vickers, Nichol, Gilbert, Beacham, Hollo, Briers, Finch, Lloyd. Happening by Ian Breakwell. Reviews. Londen, Tlaloc Magazines, 1969, (22) p., oorspronkelijk geniet omslag, 4to (met los ingelegd bestelformulier); (7) South Street Observatory Bulletin No. I. July 1969. Zonder plaats en uitgever, (8) p. (incl. geniet omslag), folio. Met defecten; op elke pagina een steeds groter wordende rode stip met korte tekst, laatste blad helemaal rood. En met nog 5 andere (totaal 12).