[2174] [2175] [2176] [2177] [2178]
kavel: 2176 € 70 - € 140

[Bibliofiele edities] Tien titels: (1) Theun de Vries. Wa-man.

Amsterdam, De Buitenkant, 2001, gedrukt in 225 genummerde exemplaren (één van 200 Arabisch genummerde), 90 p., frontispiece portret, oorspronkelijk fluweel. Met gesigneerde en gedateerde portretfoto ingeplakt met marge aan het einde (Bantammerreeks 1).
(2) Antony Kok. Met weinig woorden. Experimentele gedichten 1915-1923. Woubrugge, Avalon-Pers, 1984, gedrukt in 133 exemplaren, dit is nummer XXX van 40 Romeins genummerde exemplaren gebonden in vol linnen door J.C. van Hooff, 4to; (3) Hetzelfde werk, Arabisch genummerd en in oorspronkelijk omslag; (4) Joop Waasdrop. De aparte kunst van Appie Prins. Woubrugge, Avalon Pers, 1992, gedrukt in 80 genummerde exemplaren, (13) p., oorspronkelijk omslag, groot 8vo; (5) Anna Enquist. Drie gedichten. Hilversum, Uitgeverij 69, 2007, gedrukt in 126 exemplaren, (16) p. (incl. blanco's), met originele litho van Sam Drukker, oorspronkelijk draadgebonden omslag, 4to; (6) Weemoed en verlangen. Over Nescio, Bavink en Johannes Zwolsman. Deventer, De Uitvreterij, 1984, gedrukt in 125 genummerde exemplaren, (8) p., met 4 illustraties, oorspronkelijk omslag, oblong folio. En met nog 4 andere (totaal 10).