[2179] [2180] [2181] [2182] [2183]
kavel: 2181 verkocht € 1250.00

[Rackham. Eén van 40 gesigneerde op Japans papier] Siegfried & le Crépuscule des Dieux.

Par Richard Wagner. Avec illustrations par Arthur Rackham. Traduit en prose rhytmée par Alfred Ernst. Parijs, Hachette et Cie., z.d. (1911), (8),186,(1) p., gedrukt in 390 exemplaren waarvan dit nummer 36 van 40 door Rackham gesigneerde exemplaren op groot Japans papier is, met 30 ingeplakte, gekleurde platen, illustraties en oorspronkelijk verguld vol perkament ontworpen door A. Rackham, bovensnede verguld, groot 4to.
Bindlinten ontbreken. Een begerenswaardig exemplaar in de zeer zeldzame, meest luxueuze uitvoering. L'Anneau du Nibelung, Tetralogie par Richard Wagner II.