[2180] [2181] [2182] [2183] [2184]
kavel: 2182 verkocht € 600.00

[Rackham. Eén van 200 op Whatman] Rip van Winkle. Par Washington Irving.

Illustré par Arthur Rackham. Parijs, Hachette et Cie, 1906, nummer 195 van 200 genummerde exemplaren gedrukt op groot Whatman, X,69,(3) p., met ingeplakt, gekleurd frontispiece en 50 platen en oorspronkelijk verguld perkament naar ontwerp van Arthur Rackham, bovensnede verguld, 4to.
Schutbladen iets ingescheurd op bovenscharnier. Bindlinten ontbreken, voorplat met wat vlekken. Goed exemplaar van de deluxe uitvoering.