[2183] [2184] [2185] [2186] [2187]
kavel: 2185 € 250 - € 500

[Pogány] The Rubáiyát of Omar Khayyam.

Presented by Willy Pogány. Londen, G. Harrap, z.d. (ca. 1915), (126) p., gedrukt in 525 genummerde en door de illustrator gesigneerde exemplaren op simili-japon, met 24 ingeplakte, gekleurde platen en boekversiering door Willy Pogány, oorspronkelijk rijk verguld linnen, bovensnede verguld, 4to (rug iets verbleekt, zeer goed exemplaar).
Met heraldisch ex libris op binnenzijde voorplat.