[2185] [2186] [2187] [2188] [2189]
kavel: 2187 € 200 - € 400

Honoré de Balzac. Eugénie Grandet.

Nouvelle édition ornée de trente eaux-fortes originales en couleurs par Pierre Brissaud. Parijs, Collection Éclectique A. Blaizot/ R. Kieffer, 1913, gedrukt in 250 genummerde exemplaren (180), (4),182,(6) p., met 29 kleurenaquatinten in de tekst/ op platen, later vol marokijn door J. Krogh (1941), ingelegd op voorplat en rug met diverse kleuren verguld leer, oorspronkelijk omslag meegebonden, in (oorspronkelijke?) gemarmerd kartonnen schuifdoos, klein folio.
Enkele platen (los)gaand; rug wat verkleurd, portfolio met gebruikssporen.