2500-2527 Speelgoed

[2500 - 2509] [2510 - 2519] [2520 - 2527]
kavel: 2520
Houten figuren + blikjes + parfumdoosjes
-2 houten figuren in meerdere lagen, jaren '30-'50 + blikjes Verkade, Pfaff Nahmaschine (3x) - en 4 andere + een houten doosje Tiddledy Winks met inhoud + 3 gelithografeerde parfumdoosjes, ca. 1920 - en enkele kartonnen boerderijfiguren in doos.-

verkocht € 50.00
kavel: 2521
Der Schwarze Peter/Pierre noir/Blak Peter + Piet de Smeerpoets
-Der Schwarze Peter, gelithografeerd kartonnen doosje, uitg. onbekend, ca. 1900 met 25 kaarten, kartonnen fiches en houten blokje + Piet de Smeerpoets. Een vrolijk Kaartspel B. Dondorf 314. Holland, ca. 1880.-

verkocht € 60.00
kavel: 2522
Kinderplatenspelers
-Bing Pigmyphone, kinderspeelgoed grammofoonspeler met 9 plaatjes, ca. 1925.-

verkocht € 240.00
kavel: 2523
Bouwdozen
-Kliptiko, nr. 3, ca. 1920. William Bailey (Birmingham), British Manufacture, in doos met Nederlandse brochure. Doos aan randen gerest., verder goed + Bufix. Wammetsberger, Munchener Kindl Bauspiele, ca. 1945 + Windmotor. Neuestes Beschäftigungs-Spiel. Houten molen in doos, ca. 1900.-

verkocht € 90.00
kavel: 2524
Lot van 10 kraanwagens
-Gelithografeerde blikken hijskraan, Gely 192, ca. 1950. Opwindbaar. Hoogte c. 45 cm. + Hijskraan N.B.N., Western Germany, ca. 1960.-

verkocht € 260.00
kavel: 2525
Houten en blikken auto's
-Jumbo Transport. Houten vrachtwagen, ca. 1940. Lengte 50 cm. + houten vrachtwagen met opschrift (in de tijd met de hand gedaan) "Sneldienst Groningen Appingedam. Zur Eckhardt". Ca. 1950. Lengte 57 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2526
Bouwplaten
-"Koche auf Vorrat Weck's Frischhaltung". Keukentje van Weck, ca. 1900. Compleet opgebouwd met verstevigend papier aan achterzijde en draadjes aan randen + Coöperatie Co-Op supermarkt. Inclusief enkele kartonnen productdoosjes. Ca. 1955 + schoolklasje, opgebouwd, ca. 1920 + El Pintor Metropolia N. 1, ca. 1940. Nog in orig. boekvorm.-

verkocht € 160.00
kavel: 2527
ADO - blokkendoos
-Ko Verzuu, ca. 1935. Houten doos met dubbele laag van in totaal 24 blokken in rood, geel, groen, oranje, blauw en zwart. Embleem ADO op doos. Afm. 33 x 25,5 x 4 cm.-

verkocht € 160.00