veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2500-2527 Speelgoed
[2503] [2504] [2505] [2506] [2507]
kavel: 2505 verkocht € 120.00

[Blikken speelgoed]

Blikken gelithografeerde opwindbare pauw op wieltjes + Golden Goose, Marx & Co, New York, patent 1924 + Gertie the Galloping Goose, Unique, ca. 1938.
En bird in a cage. Ongemerkt, ca. 1930 (totaal 4).