veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2500-2527 Speelgoed
[2519] [2520] [2521] [2522] [2523]
kavel: 2521 verkocht € 60.00

Der Schwarze Peter/Pierre noir/Blak Peter + Piet de Smeerpoets

Der Schwarze Peter, gelithografeerd kartonnen doosje, uitg. onbekend, ca. 1900 met 25 kaarten, kartonnen fiches en houten blokje + Piet de Smeerpoets. Een vrolijk Kaartspel B. Dondorf 314. Holland, ca. 1880.
Doos goed, kaarten hebben met pen geschreven nummer r.b. en enkele hebben slijtplekjes (totaal 2).