[1791] [1792] [1793] [1794] [1795]
kavel: 1793 € 100 - € 200

[Convoluut] 24 vogelprenten (18e-19e eeuw)

Verschillende formaten en technieken, alle gekleurd (chromolitho of handgekleurd). Interessant convoluut (totaal 24).