[1793] [1794] [1795] [1796] [1797]
kavel: 1795 verkocht € 170.00

[Convoluut] Planten. Chromolitho's Severeyns, 8x

1. Musa Paradisiaca. 2. Anona Muricata. 3. Fructus Jambosae Domesticae. 4. Garcinia Mangostana. 5. Anona Reticulata. 6. Carica Papaya. 7. Artocarpus Polyphema. 8. Anacardium Occidentale. De 8 chromolitho's uit Fruits et Feuillages Choisis de la Flore et de la Pomone de L'ile de Java. Emile Tarlier. Brussel. 1863. De chromolitho's door G. Severeyns naar Berthe Hoola van Nooten. Druk P. Depannenmaeker. De prachtig uitgevoerde prenten met vlekjes. Schaars.