[1810] [1811] [1812] [1813] [1814]
kavel: 1812 verkocht € 80.00

[Alphonse Cassandre] Smeets offset. From lithography to photo-offset

Smeets Weerd, 1830-1955. Godfried Bomans. Gebonden uitgave met stofomslag ontworpen door Dick Elffers. Jubileumuitgave met hierin diverse reclamebijlages, o.a. een standaard voor Blue Gillette Blades, reclame voor de Oldsmobile en het Philips Television affiche gemaakt door Cassandre. Een van die bijlages is een pagina met hierop geplakt het masker van Joris Goedbloed uit de serie Maskers die Toonder in de jaren '50 uitbracht. Omslag beschadigd. Verder compleet en in goede conditie.