[1821] [1822] [1823] [1824] [1825]
kavel: 1823 verkocht € 90.00

[Spelen/ goochelen] De Kleine Natuurkundige

of Uitspanningen, die op natuur- en werktuigkunde gegrond zijn. Benevens kunstjes met water, lucht en geluid, waaraan zijn toegevoegd bordspelen, goocheltoeren, onderhoudende bezigheden, etc. voor het prentenmagazijn van G. van Sandwijk, P. Beets met 16 gekleurde platen. Leiden, D Noothoven van Goor, 1864. 4to, ongepag. met 16 litho's.
In latere papieren band met opgeplakte vergulde bandtekening van de oorspr. band.