LOT 1823
SOLD €90,00

[Games/ magic] De Kleine Natuurkundige

of Uitspanningen, die op natuur-en werktuigkunde gegrond zijn. Benevens kunstjes met water, lucht en geluid, waaraan zijn toegevoegd bordspelen, goocheltoeren, onderhoudende bezigheden, etc. voor het prentenmagazijn van G. van Sandwijk, P. Beets met 16 gekleurde platen. Leiden, D Noothoven van Goor, 1864. 4to, unpaginated with 16 lithographs.

In later paper binding with pasted gilt binding decoration of original binding.