[1831] [1832] [1833] [1834] [1835]
kavel: 1833 € 70 - € 140

Lot met 8 diverse Franstalige titels, w.o.: (1) Petit paroissien de la Jeunesse.

Parijs, J. Langlumé, z.d. (ca. 1850), 95,(1) p., met 12 staalgegraveerde platen, oorspronkelijk karton, alle sneden verguld, 64 mo. (4,5 x 3 cm.) (karton wat sleets langs de randen; charmant en betrekkelijk zeldzaam miniatuurboekje).
(2) Magasin des enfans, ou dialogues entre une gouvernante, et plusieurs des eleves de la premiere distinction (...). Par Mad. le Prince de Beaumont. Gent, A.B. Stéven, 1811, 2 delen in 1 band, XI,199,(1); 184 p., met 6 gegraveerde platen, contemporain halfleer, vergulde rug met twee marokijnen titelschildjes, 12mo (her en der met potloodkrassen, laatste blad licht beschadigd; leer uitgedroogd); (3) Système universel et complet de sténographie ou Maniere abregée d'écrire applicable à tous les idiomes (...). Inventée par Samuel Taylor (...) et adapté à la langue Françoise par Théodore Pierre Bertin (...). Seconde édition. Parijs, P. Didot l'ainé, l'an 3 (1794/1795), VIII,106 p., met 13 genummerde gegraveerde platen en met 11 ander (uitslaande) (letterdruk) platen, contemporain halfleer, vergulde rug met marokijnen titelschildje (aanduidingen in potlood; leer sleets). Met de naam van de vertaler Bertin in pen aan het eind en gebonden met 1 ander werk over hetzelfde onderwerp. En met nog 5 diverse andere, 1671-ca. 1900, w.o. een los deel met inscriptie "Ex bibliotheca Balt. Moreti" in pen op binnenzijde voorplat (totaal 8).