[1838] [1839] [1841] [1842] [1843]
kavel: 1841 verkocht € 125.00

[Champagne. Met ingelegde tekening] Aux amateurs de grands vins de Champagne en Belgique.

Brussel, J.E. Goossens, 1933, (26) p., met 10 gekleurde illustraties over de volledige pagina door Armand Massonet (1892-1979), oorspronkelijk omslag met centraal een illustratie van een champagnekurk in reliëf, folio.
Omslag iets (stof)vlekkig; bovenscharnier los van boekblok. Met los ingelegde ORIGINELE TEKENING in potlood en aquarel door Massonet, met gesigneerde opdracht aan "Général Willems" in potlood, bladmaat 35,8 x 27 cm. (kl. scheurtjes in rechtermarge).