[1839] [1841] [1842] [1843] [1844]
kavel: 1842 verkocht € 190.00

[Ballets Russes] Drie items: (1) Théatre de Monte-Carlo. Saison de Ballets classiques

par la troupe de Ballets Russes de Serge de Diaghilew du 25 novembre au 31 décembre 1923. (Programme Officiel). Parijs etc., Théatre de Monte Carlo/ M. & J. de Brunoff, 1923, (34) p., met fotografische illustraties en 6 illustraties over de volledige pagina en illustratie op vooromslag naar Picasso, oorspronkelijk koordgebonden omslag, folio.
(2) La compagnie des Ballets Russes de Serge de Diaghilew. Mai 1928. Brussel, Cahiers de Belgique, 1928, (24) p., met fotografische illustraties en 4 illustraties over de volledige pagina en illustratie op vooromslag naar Picasso, oorspronkelijke geniet omslag uniform met de vorige, folio. Met los ingelegd letterdruk bifolium met de aankondiging van een feest met de Ballets Russes op 18 mei 1928; (3) Ballets Russes de Diaghilew 1909 a 1929. Exposition organisée par Serge Lifar mars a juin 1939. (Parijs), Musée des Arts Décoratifs/ J. de Brunoff, 1939, 39,(1) p., geïllustreerd, oorspronkelijk omslag met opgeplakte plaat naar Leon Bakst, 4to (totaal 3).