[1841] [1842] [1843] [1844] [1845]
kavel: 1843 verkocht € 110.00

[Handelscatalogi. Fietsen, motorfietsen, auto's] Drie stuks: (1) Julius Holz.

Julius Holz. Catalogue illustré des accessoires pour vélos. motos, autos. Brussel/ Amsterdam, J. Holz, (1911), 86 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, folio (kleine defecten).
(2) Julius Holz (...). Bruxelles. Catalogue illustré des accessoires pour vélos. Succursale à Amsterdam (...). Brussel/ Amsterdam, J. Holz, 1913, 112 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, folio (watervlekkig, iets aangevreten in bovenmarge). Met los ingelegd een contemporain handelscatalogusje m.b.t. fietsbanden (12 p., oorspronkelijk geniet omslag). En met (3) nog één soortgelijke: M.H. Lummerzheim Fabricant Liège, Fournitures pour vélos & motos, 1913 (omslag watervlekkig) (totaal 3).