[1847] [1848] [1849] [1850] [1851]
kavel: 1849 verkocht € 75.00

Twee vazen

Waaiervormige vaas met 4 openingen. Gemarmerd beige naar zacht zeegroen. 24 x 16 cm. Gesigneerd XA aan onderzijde + Vaas in Brique, aquamarijn en kobalt. Plateelfabriek Zuidholland, Gouda, gesign. DECK. Hoogte 14,5 cm.
(totaal 2)