1200-1237 Originele illustraties en striporiginelen

[1200 - 1210] [1211 - 1220] [1221 - 1231] [1232 - 1237]
kavel: 1211
Rie Cramer - Thumbelina
-Titelpagina tekening van Thumbelina, ca. 1936. Tekst "Retold from Hans Andersen. Illustrated by Rie Cramer." 20 x 14,5 cm. In passe-partout. -
€ 350 - € 650
kavel: 1212
Rie Cramer - Thumbelina
-Aquarel. Originele illustratie uit de Engelse uitgave van Duimelientje, ca. 1936. Thumbelina with mice and mole. 24 x 19 cm. In passe-partout. -

verkocht € 360.00
kavel: 1213
Rie Cramer - Thumbelina
-Aquarel. Originele illustratie uit de Engelse uitgave van Duimelientje, ca. 1936. Thumbelina meets a bird. 24 x 19 cm. In passe-partout. -

verkocht € 600.00
kavel: 1214
Rie Cramer - Cinderella
-Aquarel. Originele illustratie uit de Engelstalige editie van Assepoester, ca. 1930. Cinderella her prince and the shoe that fits. 24 x 19 cm. In passe-partout. -

verkocht € 620.00
kavel: 1215
Rie Cramer - Cinderella
-Aquarel. Originele illustratie uit de Engelstalige editie van Assepoester, ca. 1930. Scène met stiefmoeder en stiefzussen. 24 x 19 cm. In passe-partout.-

verkocht € 550.00
kavel: 1216
Popeye
-Originele platen uit een storyboard. John Halas, 1955. Twee lijsten met daarin 4 potloodschetsen, waarvan in elk een gesigneerde. Afm. per schets: 13,5 x 16 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1217
Peter de Smet
-"De Meester", ca. 1980. Oost-Indische inkt. 28 x 11 cm. Afgebeeld in Stripschrift 287 - Jaargang 28 nummer 10, pagina 35. In passe-partout in lijst achter glas.-

verkocht € 125.00
kavel: 1218
Carry Brugman (1947-)
-De Partners. Tekening in Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Gesign., 1989. 20 x 25 cm. -

verkocht € 60.00
kavel: 1219
Gerrit Stapel (1921-2013)
-Huon de Neveling. Covertekening van Vrijbuiter reeks no. 1, 1974. Aquarel. 27,5 x 20 cm. -

verkocht € 220.00
kavel: 1220
Hans G. Kresse (1921-1992)
-4 opeenvolgende filmcellen met originele inkleuring van 4 pagina's (9-12) uit de Indianenreeks, deel 7 "De Gierenjagers" uit 1978. De inkleuring van deze cellen werd gewoonlijk door Kresse zelf verzorgd. Deze zit achter de cellen, die in passe-partout zijn gezet, in lijst. -

verkocht € 100.00