LOT 1352
SOLD €200,00

Nederlandsch Indische Jaarbeurs Vereeniging te Bandoeng

Eerediploma uitgereikt aan den Heer W.C. A. H. van der Hoeven wegens bijzondere verdiensten bij het samenstellen eener waardevolle collectieve inzending uit Nederland (voor de eerste hygiëne-tentoonstelling te Bandoeng, E.H.T.I.N.I.), gesigneerd door voorzitter en secretaris. Finely designed lithographed diploma, printed by G. Kolff & Co, Weltevreden, 1927. 54 x 46 cm.

Framed under glass, frame 50 x 58 cm.