1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw

[1620 - 1629] [1630 - 1639] [1640 - 1650] [1651 - 1652]
kavel: 1630
Jozef Israels (1824-1911). (Kinderen spelend aan het strand).
-Ets op handgeschept papier, 14 x 22 cm., onder passe-partout (marges vergeeld).-
€ 100 - € 200
kavel: 1631
H.P. Berlage (1856-1934)
-'Zitkamer van den heer des huizes in het landhuis St. Hubertus' + 'Zitkamer van de vrouw des huizes (...)'. Zeefdrukken naar oorspronkelijke tekeningen van Berlage. Uitgave Bernard Ruijgrok/ Galerie de Rooy, 1982. Elk 38,5 x 47,5 cm, bladmaat 49,5 x 60 cm. Nr. 66/250. -
€ 60 - € 90
kavel: 1632
Diverse etsen Marius Janssen, Johann Scherft, Paul Leduc, Jan Poortenaar en F. Everbag
-(1) Delfshaven, Aelbrechtskolk, en (2) Rotterdam, West. Nieuwland door Marius Janssen. (3) Maastricht. Maasbrug door Johan Scherft. (4) Canal l'Hivers, Paul Leduc. Alle originele drukken met signatuur uit het eerste deel 20e eeuw. -
€ 100 - € 200
kavel: 1633
[Ex libris] Lot van 21
-Met o.a. ex libris Dr. Hans M. Meyer, Ernst Kreidolf 1907; 'Glueckliche Fahrt fuer 1911 Jos Beringer und Frau' Ernst Kreidolf, Bern, 1911; Anni Bonsels door Hubert Wilm, 1907 (2 varianten); Burkhard Mangold, Basel, 1906 en 16 andere. Toegevoegd: Baslerkunstverein Mitgliederkarte 1916. Alfred Peter, Basel, 1915. 20 x 25 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1634
Leonard Tsuguharu Foujita (1886-1968)
-'Au Chien qui Fume'. Ets, 1951. 38 x 28 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1635
-Zelfportret. 'Pour Kimiyo'. Ets, 1951. 38 x 28,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1636
-Paardenrennen. Ets, 38 x 28 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1637
Salvador Dalí (1904-1989). "Don Quichotte".
-Kleurenlitho, 1971, uit de serie Les Chevaux Daliniens, gedrukt in reliëf op "Arches", 41 x 30,5 cm. (bladmaat 56 x 36,5 cm.), gesigneerd en getiteld en "E.A." in potlood.-

verkocht € 900.00
kavel: 1638
Johan Dijkstra (1896-1978)
-Twee houtsnedes, beide gesign. r.o. en tekst in ondermarge 'proef voor Elsje'. Afm. 16,5 x 10,5 cm. (café-scène) en 15,5 x 11 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1639
Aristide Maillol (1861-1944)
-Zoenend paartje in het park. Ets, 1938. 13,5 x 9 cm. In lijst achter glas.-

verkocht € 80.00