1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw

[1620 - 1629] [1630 - 1639] [1640 - 1650] [1651 - 1652]
kavel: 1640
Marius Bauer (1867-1932). Een stadspoort te Jeypore.
-Ets, 1926, 11,3 x 13,5 cm., gesigneerd in potlood, ingelijst onder passe-partout.-
€ 60 - € 120
kavel: 1641
Max Liebermann (1847-1935). (Lezend meisje).
-Tekening in zwarte inkt en zwart krijt op blauw papier, gesigneerd rechts onder en met ongelezen opdracht met adres op de keerzijde, onder passe-partout.-
€ 350 - € 700
kavel: 1642
Twee tekeningen: (1) Herman Moerkerk (1879-1949). "...Mogt Beethoven me hooren...".
-Tekening in zwarte inkt en gekleurd krijt, gesigneerd "Herman Moerkerk" rechts onder en getiteld links onder, 10 x 15 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1643
Jos van den Berg (1905-1978). "Ballet"
-Droge naaldets en aquatint, in potlood gesigneerd, gedateerd "'70", getiteld en "2/20" onder de ets (marginale kreukjes).-
€ 60 - € 120
kavel: 1644
M.C. Escher (1898-1972). Vissen [Bool 442].
-Houtsnede, ca. 10,9 x 10,9 cm., zoals gepubliceerd in De tekens van de dierenriem (samenstelling Pam G. Rueter), z.pl., De Grafische, 1963, uitgegeven in 500 exemplaren (450), (75) pp., oorspronkelijk omslag, klein 4to. Net exemplaar.-

verkocht € 1200.00
kavel: 1645
Leo Visser (1880-1950)
-5 litho's, jaren 30. Elk ca. 16 x 18 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 1647
Jan Mankes (1889-1920)
-Parelhoen. Houtsnede, 1917. Monogram in plaat l.o.; naam met potlood r.o. 10 x 15,5 cm. -

verkocht € 700.00
kavel: 1648
Anton Erkelens (1885-1956). Bevrijding 1944-45
-Vryheid is voor geen goud te koop. 6 afdrukken van dezelfde ets ter ere van de bevrijding, sommige met andere titel: '5 mei 1945'. 4 van de 6 met de hand ingekleurd met waterverf. 51 x 34 cm, zonder marge. -

verkocht € 80.00
kavel: 1649
Anton Erkelens (1885-1956). Oorlogsprent e.a.
-Najaar 1944, Cland. luisteraars. Ets, 13 x 15,5 cm. + ets van een keukeninterieur, 15,5 x 13 cm + 5 verschillende etsen van bomen in landschappen. Ongesigneerd en ongedateerd, verschillende afmetingen.-

verkocht € 150.00
kavel: 1650
Anton Erkelens (1885-1956). De Waag, Amsterdam
-Twee drukken van dezelfde ets van de Waag op de Nieuwmarkt te Amsterdam. Met de hand bijgewerkt met potlood en houtskool. 32 x 43 cm. + potloodtekening van de Waag, voorstudie voor de ets. 34 x 45 cm.-

verkocht € 100.00