1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw

[1620 - 1629] [1630 - 1639] [1640 - 1650] [1651 - 1652]
kavel: 1651
Gustave de Smet (1977-1943). Kermis in het dorp. Kermesse de village.
-Getinte litho, 39 x 61 cm., gesigneerd rechts onder in de techniek, onder passe-partout.-
€ 60 - € 120
kavel: 1652
[Artist's book] Kunstenaarsboek, 1981
-Signatuur onduidelijk. Ontwerp naar Lucio Fontana's Ambiente Spaziale. In zwart papier, bestaand uit 72 bladen waarin 8 inkervingen laag voor laag wegebben en vergaan in kleinere doorpuntingen van het papier. In dun zwart omslagpapier in cassette.-
€ 250 - € 450