veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1620] [1621] [1622] [1623] [1624]
kavel: 1622 € 150 - € 300

Fon Klement (1930-2000)

"Stratification". Hoogdruk boardsnede, eigen druk nr. 8/60. Signatuur rechtsonder. In passe-partout in lijst achter glas. 52 x 51 cm.
Buitenmaat 82 x 79 cm.