veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1620] [1621] [1622] [1623]
kavel: 1621 verkocht € 420.00

Mommie Schwartz (1876-1942)

"Golliwoggs Cakewalk". Litho, 1925. Een van de kalenderbladen geïnspireerd op danseres Gertrud Leistikow.
34,5 x 25 cm. Op wit karton geplakt. Karton wat vlekkig, litho goed.