veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1621] [1622] [1623] [1624] [1625]
kavel: 1623 verkocht € 240.00

Dick Bruna (1927-2017). "Naar buiten"

Kleurenzeefdruk gepubliceerd in 1969 door Prent 190, gesigneerd "Dick" en "20/190" in potlood, formaat blad 68 x 94 cm., in lijst.