veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1622] [1623] [1624] [1625] [1626]
kavel: 1624 verkocht € 100.00

Willem Hussem (1900-1974). Acht etsen gemaakt door Willem Hussem.

Den Haag, Galerie Nouvelles Images, april 1982, serie van 8 etsen gedrukt door Willem Minderman in 30 genummerde en door Anna Hussem-Provó Kluit gesigneerde exemplaren (dit exemplaar genummerd "5/30"), los met letterdruk titelblad als uitgegeven in de oorspronkelijke portfolio, folio.
Portfolio vergeeld/ wat vlekkig, inhoud in zeer goede staat. Zie voor het dichtwerk van Willem Hussem elders in deze veiling.