veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1623] [1624] [1625] [1626] [1627]
kavel: 1625 € 50 - € 80

Eugene E. Loving (1907-1971)

The Clairborne Court, Old New Orleans. Ets op papier, gesigneerd en getiteld in potlood, oplage 200 ex.
25 x 17,8 cm. Buitenmaat 32 x 22,5 cm.