veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1624] [1625] [1626] [1627] [1628]
kavel: 1626 verkocht € 190.00

Auguste Brouet (1872-1941). (L'épluchage des pommes de terre).

Ets op dun handgeschept papier, 1917, gesigneerd en "Epr. d'Artiste" in potlood, 14 x 14 cm., onder passe-partout.
Boutitie 140 en IFF 8, tweede staat. De ets is in deze staat afgedrukt in 75 genummerde exemplaren en slechts 10 exemplaren (épreuve d'artiste) zoals de onze, dus bijzonder zeldzaam als zodanig. De ets stelt aardappels schillende soldaten voor en behoort bij een reeks voorstellingen met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.