veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1625] [1626] [1627] [1628] [1629]
kavel: 1627 verkocht € 190.00

Auguste Brouet (1872-1941). (Le boulanger).

Ets op zwaar handgeschept papier, 1916, tweede staat, gesigneerd en "essai no. 5" in potlood, 19,5 x 27,5 cm., onder passe-partout.
Boutitie 97, tweede staat, genummerde proefdruk. Volgens Boutitie uitgegeven in slechts 3 "épreuves d'essai", ca. 20 "épreuves d'artiste" en edities op Japans (20) en Hollands (60) papier.