veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1626] [1627] [1628] [1629] [1630]
kavel: 1628 verkocht € 130.00

Auguste Brouet (1872-1941). (Mitrailleurs Belges).

Ets op dun handgeschept Japans papier, 1916, tweede staat, de eerste van 15 exemplaren op "Japon Mince", gesigneerd en 1/75 in potlood, 12 x 20 cm., onder passe-partout.
Boutitie 130, tweede staat (de eerste staat was een proefstaat in 2 exemplaren). De tweede staat is gedrukt in 3 proefexemplaren, 10 "épreuves d'artiste" op Japon Mince en 75 genummerde exemplaren w.v. 15 op Japon Mince waarvan de onze de eerste is.