veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1627] [1628] [1629] [1630] [1631]
kavel: 1629 verkocht € 190.00

Jan Wiegers (1893-1959). (Twee mensen voor een boerderij).

Houtsnede op handgeschept Japans papier, 24,5 x 33 cm., gesigneerd "Jan Wiegers" en in potlood.
Keerzijde met smal randje tape van voormalig passe-partout langs alle marges; 2 kleine gaatjes in de uiterste linkermarge. Goed exemplaar.