veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1628] [1629] [1630] [1631] [1632]
kavel: 1630 € 100 - € 200

Jozef Israels (1824-1911). (Kinderen spelend aan het strand).

Ets op handgeschept papier, 14 x 22 cm., onder passe-partout (marges vergeeld).
Zeldzame staat met goede plaattoon vóór alle letters in de benedenmarge, er bestaat een uitgave van de Gazette des Beaux Arts met de titel "Enfants sur la Plage".