veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1629] [1630] [1631] [1632] [1633]
kavel: 1631 € 60 - € 90

H.P. Berlage (1856-1934)

'Zitkamer van den heer des huizes in het landhuis St. Hubertus' + 'Zitkamer van de vrouw des huizes (...)'. Zeefdrukken naar oorspronkelijke tekeningen van Berlage. Uitgave Bernard Ruijgrok/ Galerie de Rooy, 1982. Elk 38,5 x 47,5 cm, bladmaat 49,5 x 60 cm. Nr. 66/250.
(totaal 2)