veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1630] [1631] [1632] [1633] [1634]
kavel: 1632 € 100 - € 200

Diverse etsen Marius Janssen, Johann Scherft, Paul Leduc, Jan Poortenaar en F. Everbag

(1) Delfshaven, Aelbrechtskolk, en (2) Rotterdam, West. Nieuwland door Marius Janssen. (3) Maastricht. Maasbrug door Johan Scherft. (4) Canal l'Hivers, Paul Leduc. Alle originele drukken met signatuur uit het eerste deel 20e eeuw.
Toegevoegd: (5) Zutphen, Jan Poortenaar, druk Joh. Enschede en Zoon, en (6) Amsterdam, Hoordermarkt, F. Eversbag, druk Roeloffzen, Amsterdam. (5) en (6) zijn latere drukken (1936 en 1938), gesigneerd in de plaat en uitgegeven door de Vereeniging tot bevordering van beeldende kunsten 1936 en 1938. Alle met verschillende afmetingen. (totaal 6)