veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1631] [1632] [1633] [1634] [1635]
kavel: 1633 € 70 - € 120

[Ex libris] Lot van 21

Met o.a. ex libris Dr. Hans M. Meyer, Ernst Kreidolf 1907; 'Glueckliche Fahrt fuer 1911 Jos Beringer und Frau' Ernst Kreidolf, Bern, 1911; Anni Bonsels door Hubert Wilm, 1907 (2 varianten); Burkhard Mangold, Basel, 1906 en 16 andere. Toegevoegd: Baslerkunstverein Mitgliederkarte 1916. Alfred Peter, Basel, 1915. 20 x 25 cm.