veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1633] [1634] [1635] [1636] [1637]
kavel: 1635 € 70 - € 120

Leonard Tsuguharu Foujita (1886-1968)

Zelfportret. 'Pour Kimiyo'. Ets, 1951. 38 x 28,5 cm.