veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1634] [1635] [1636] [1637] [1638]
kavel: 1636 € 70 - € 120

Leonard Tsuguharu Foujita (1886-1968)

Paardenrennen. Ets, 38 x 28 cm.