veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1635] [1636] [1637] [1638] [1639]
kavel: 1637 verkocht € 900.00

Salvador Dalí (1904-1989). "Don Quichotte".

Kleurenlitho, 1971, uit de serie Les Chevaux Daliniens, gedrukt in reliëf op "Arches", 41 x 30,5 cm. (bladmaat 56 x 36,5 cm.), gesigneerd en getiteld en "E.A." in potlood.
Zeer minimale defectjes in blanke marges. Zeer goed, fel gekleurd exemplaar. Michler/ Lopsinger 1275. Zeldzame afdruk door de kunstenaar, naast/ voorafgaand aan de genummerde oplage van 250 exemplaren. Afkomstig uit de serie Les Chevaux Daliniens (Michler/ Lopsinger 1258-1282), bestaande uit 25 prenten. In de genummerde editie heet de prent "Le chevalier moyenâgeux".