veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1636] [1637] [1638] [1639] [1640]
kavel: 1638 verkocht € 100.00

Johan Dijkstra (1896-1978)

Twee houtsnedes, beide gesign. r.o. en tekst in ondermarge 'proef voor Elsje'. Afm. 16,5 x 10,5 cm. (café-scène) en 15,5 x 11 cm.