veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1637] [1638] [1639] [1640] [1641]
kavel: 1639 verkocht € 80.00

Aristide Maillol (1861-1944)

Zoenend paartje in het park. Ets, 1938. 13,5 x 9 cm. In lijst achter glas.