veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1638] [1639] [1640] [1641] [1642]
kavel: 1640 € 60 - € 120

Marius Bauer (1867-1932). Een stadspoort te Jeypore.

Ets, 1926, 11,3 x 13,5 cm., gesigneerd in potlood, ingelijst onder passe-partout.
Van Wisselingh 267, editie gedrukt in 100 genummerde exemplaren. Ons exemplaar is niet genummerd.
  Highslide JS   Highslide JS