veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1639] [1640] [1641] [1642] [1643]
kavel: 1641 € 350 - € 700

Max Liebermann (1847-1935). (Lezend meisje).

Tekening in zwarte inkt en zwart krijt op blauw papier, gesigneerd rechts onder en met ongelezen opdracht met adres op de keerzijde, onder passe-partout.
Gekreukt en met middenvouw, klein centraal gaatje. Prachtige en zeer vaardige, expressieve tekening.