veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1640] [1641] [1642] [1643] [1644]
kavel: 1642 verkocht € 90.00

Twee tekeningen: (1) Herman Moerkerk (1879-1949). "...Mogt Beethoven me hooren...".

Tekening in zwarte inkt en gekleurd krijt, gesigneerd "Herman Moerkerk" rechts onder en getiteld links onder, 10 x 15 cm.
(2) Jan Poortenaar (1886-1958). (Schetsblad met handen). Tekeningen in zwarte inkt, gesigneerd "Jan Poortenaar" en met adres "Zeestraat 65B Den Haag N.V. Panorama Mesdag" op recto, verso met gegevens in pen m.b.t. kosten, beschikbaarheid en regels van een expositieruimte, bladmaat 14,5 x 18,5 cm. (opgevouwen, kleine scheurtjes/ kreukjes). (totaal 2)