veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1641] [1642] [1643] [1644] [1645]
kavel: 1643 € 60 - € 120

Jos van den Berg (1905-1978). "Ballet"

Droge naaldets en aquatint, in potlood gesigneerd, gedateerd "'70", getiteld en "2/20" onder de ets (marginale kreukjes).