veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1642] [1643] [1644] [1645] [1647]
kavel: 1644 verkocht € 1200.00

M.C. Escher (1898-1972). Vissen [Bool 442].

Houtsnede, ca. 10,9 x 10,9 cm., zoals gepubliceerd in De tekens van de dierenriem (samenstelling Pam G. Rueter), z.pl., De Grafische, 1963, uitgegeven in 500 exemplaren (450), (75) pp., oorspronkelijk omslag, klein 4to. Net exemplaar.