veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1643] [1644] [1645] [1647] [1648]
kavel: 1645 verkocht € 140.00

Leo Visser (1880-1950)

5 litho's, jaren 30. Elk ca. 16 x 18 cm.