veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1644] [1645] [1647] [1648] [1649]
kavel: 1647 verkocht € 700.00

Jan Mankes (1889-1920)

Parelhoen. Houtsnede, 1917. Monogram in plaat l.o.; naam met potlood r.o. 10 x 15,5 cm.