veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1645] [1647] [1648] [1649] [1650]
kavel: 1648 verkocht € 80.00

Anton Erkelens (1885-1956). Bevrijding 1944-45

Vryheid is voor geen goud te koop. 6 afdrukken van dezelfde ets ter ere van de bevrijding, sommige met andere titel: '5 mei 1945'. 4 van de 6 met de hand ingekleurd met waterverf. 51 x 34 cm, zonder marge.
Alle in goede staat. Scheen, vol. 1, p. 319. (totaal 6)