veiling / Veiling 21 Deel II. Strips en strip-originelen, Aziatica, Subcultuur, Erotica en Fine Arts part I / 1620-1652 Grafische werken (lithografie, etsen etc.) 20ste eeuw
[1647] [1648] [1649] [1650] [1651]
kavel: 1649 verkocht € 150.00

Anton Erkelens (1885-1956). Oorlogsprent e.a.

Najaar 1944, Cland. luisteraars. Ets, 13 x 15,5 cm. + ets van een keukeninterieur, 15,5 x 13 cm + 5 verschillende etsen van bomen in landschappen. Ongesigneerd en ongedateerd, verschillende afmetingen.
Alle in goede staat. (totaal 7)